breadcrumbs_revolution_theme

Компанія «Вікторія» вже більше 20 років є постачальником устаткування для салонів краси та перукарень України. Основний напрямок нашої роботи - оснащення салонів краси і продаж електроінструментів, косметики для волосся і витратних матеріалів для професійного використання стилістами.

Компанія є офіційним імпортером продукції Moser в Україні з 2002 року. За цей час нам вдалося зробити популярною продукцію Moser на території України, а також розширити мережу представництв по всій країні. Сьогодні продукцію торгової марки Moser знають і стилісти, і їх клієнти.

Наш магазин пропонує Вам повний асортимент продукції MOSER з максимально детальними даними про кожну модель. На сторінках сайту Ви знайдете машинки для стрижки та тримери, плойки для завивки волосся і випрямлячі, а також професійні фени Moser і різні перукарські аксесуари. У Вас є можливість купити продукцію Moser прямо на нашому сайті, а так само в одному з наших фірмових магазинів, адреси яких є на сторінці контактів. Компанія "Вікторія" є ексклюзивним партнером Moser в Україні. Купуючи товари в нашій компанії, Ви завжди можете бути впевнені в їх оригінальному походженні і високій якості. Весь асортимент товарів Moser сертифікований в Україні.

Наш магазин Moser Україна надає офіційний післяпродажний сервіс і гарантійне обслуговування товарів Moser. Купуючи товари у нас, ви завжди можете бути впевнені в тому, що ваш товар дійсно оригінальний, і в разі будь-якої проблеми ми завжди знайдемо швидке і ефективне рішення.