breadcrumbs_revolution_theme

Історія виникнення торгової марки Moser бере свій початок з 1946 року, коли була заснована компанія Kuno Moser GmbH в німецькому місті Унтеркірнахі. Штат становив приблизно 20 співробітників, а компанія займалася виробництвом точених деталей і мікрометрів. Вже через 3 роки компанія випустила перші електричні бритви під назвою «Робот». Уже в 1957 році був побудований завод в місті Роггенбахвеге і заснований бренд Ermila, під яким і донині випускаються професійні інструменти для догляду за волоссям. Нарешті, спочатку 1959 році Moser випускає свої перші машинки для стрижки «Famos». 


В наступні роки компанія нарощує виробництво професійних приладів для стрижки волосся, розширює асортимент продукції. Компанія, яка в той час була перейменована в MOSER Elektrogeräte GmbH, була поглинена в 1996 році американською корпорацією WAHL Clipper в Стерлінгу, штат Іллінойс, провідним світовим виробником перукарських приладів. У 2002 році компанія нарешті отримала назву Wahl GmbH.


У 2012 році торговій марці Moser виповнилося 50 років. За ці роки стрімкого зростання і розвитку, за плечима у компанії багатющий досвід у виробництві професійного інструменту для стрижки й догляду за волоссям.

У компанії Wahl GmbH сьогодні працюють більше 200 чоловік, високий рівень якості продукції, гнучкість і технічні інновації закладають курс на майбутнє. Сьогодні компанія Wahl GmbH користується відмінною міжнародною репутацією в області професійного обладнання для перукарень та догляду за тваринами.