4 850.00 грн 3 880.00 грн
Офіційна гарантія

12 місяців на весь електроінструмент


CHANGEABLE

швидка заміна ножа

CHIP CONTROL

постійна потужність

LITHIUM-ION

акумулятор

MAGIC BLADE

ширина ножа 46 мм

Машинка Moser Li Pro Titan 1884-0056 - потужна і стильна машинка для стрижки волосся з літій-іонним акумулятором і відмінною комплектацією в новому кольорі

MAGIC BLADE II:

Новітній високоякісний професійний ножовий блок з легованої сталі "Made in Germany" оснащений вбудованою системою регулювання довжини зрізу від 0,7 до 3 мм. Основні елементи ножа закриті, що захищає його від зайвого потрапляння волосся і спрощує догляд за ним.

ШВИДКА ЗМІНА ЛЕЗ:

Швидкознімний ножовий блок дозволяє буквально одним рухом встановлювати будь-які опціонні ножі, в тому числі All-in-One.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ:

Комбіноване живлення від мережі або від акумулятора. Тривалість автономної роботи до 75 хвилин. Швидка зарядка всього за 45 хвилин. Високоефективний і надійний Li-lon акумулятор без ефекту «хімічної пам'яті».

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІСТЬ:

Багаторівневий індикатор зарядки і індикатор необхідності змащення ножового блоку. Кнопка включення з інтегрованою системою управління зарядкою.

ПОСТІЙНА ШВИДКІСТЬ:

Мотор оснащений мікропроцесором для підтримки постійного зусилля на зрізі незалежно від рівня залишкової ємності акумулятора або жорсткості волосся.

ЕРГОНОМІКА:

Надзвичайно легка і тиха. Вага всього 265 гр. Корпус у вигляді цільної туби для максимального комфорту.

АКСЕСУАРИ:

6 зсувних насадок 3, 6, 9, 12, 18, 25 мм, зарядна під-ставка з відділенням для проводу, енергозберігаючий мережевий адаптер, щітка для чищення, масло.

Тип машинки для стрижки
Тип мотора постійного струму
Оберти/коливання мотора на хвилину 5200
Тип живлення від акумулятора/від мережі
Автономність, хв 75
Швидкознімний ніж так
Ножовий блок Magic Blade
Ширина ножа 46 мм
Кіл-сть насадок 6
Колір титан
Вага 265 грам
Габарити 180 x 47 x 42 мм
Подарунок за машинку
Подарунок за машинку
Акція від MoserОтримайте у подарунок портативний шейвер Moser Travel за покупку машинки для стрижки * Акція не поширюється на модели зі знижкою. Ви можете обрати або подарунок або знижку...

Супутні моделі