Професійні машинки для стрижки Moser по праву займають лідируючі позиції на ринку професійного інструменту для стрижки волосся і є дуже популярними як серед перукарів, так і серед побутових покупців, які мають бажання купити машинку Moser для домашнього використання. Дуже часто покупці питають нас що б ми порадили для тих чи інших завдань, які необхідно вирішувати покупкою машинки. Оскільки професійні перукарі самостійно в усьому розбираються, даний матеріал буде більше корисний звичайним покупцям, щоб Ви не плуталися в питаннях про вибір машинки.

Машинки Мозер для стрижки голови

Мережеві машинки

Найпростішими і недорогими моделями є вібраційні мережеві машинки. Якщо Вашою метою є домашня стрижка голови або ж Ви учень-перукар, то для Вас оптимальним недорогим варіантом може бути машинка серії 1400. Дана модель випускається в різних кольорах і комплектується різною кількістю насадок - це можуть бути окремі насадки або універсальна, яка охоплює великий діапазон довжини стрижки волосся.

Модель серії 1230 - вона ж Moser Primat це теж мережева вібраційна машинка, але дана модель підходить для щоденної роботи в перукарні. Машинка дуже потужна і витривала, впорається з будь-якими завданнями. Дана модель підійде і для домашнього використання, проте її потужність може бути надмірною. Таку модель зазвичай купують покупці, які люблять, щоб потужність була «з запасом».

Що спільного у вібраційних машинок

Обидві серії машинок мають стандартний ножовий блок шириною 46 мм, що є дуже комфортним для стрижки голови. Ножовий блок має вбудоване регулювання довжини зрізу волосся від 0.7 до 3 мм. Таким чином Ви зможете професійно створювати плавні переходи, наприклад, коли боки знімаєте під 3 мм, а верх 12-15 мм. Сходинку на переході ми прибираємо насадкою 9 мм і регулюванням ножа, щоб стрижка була ідеальною.

Обидві машинки працюють від мережевого шнура - у моделей 1400 довжина кабелю 2 метри, у машинок серії 1230 - 3 метри. Швидкість роботи ножів залежить від частоти в мережі - зазвичай це 50-60 Гц. Це означає, що ніж рухається зі швидкістю 50 - 60 коливань в секунду, а значить 3000 - 3600 коливань в хвилину.

Висновок: перукарям для роботи тільки машинка Primat. Покупцям для дому будь-яка, яка подобається. Машинки надійні, прості, витривалі.

Бездротові або акумуляторні машинки Moser

Бездротові машинки працюють від вбудованого акумулятора, який буває 2х типів: Ni-Mh і Li-Ion. Машинки з нікель-метал-гідридним акумулятором (Ni-Mh) відносно недорогі і досить функціональні. Особливістю використання таких моделей є необхідність робити повну розрядку акумулятора з наступною повною зарядкою. У зв'язку з цим виникає певна складність для професійного перукаря, якому потрібно працювати машинкою весь день. Тому, бездротові машинки з Ni-Mh акумулятором підійдуть тим перукарям, які працюють не в повну зміну і не на потоці. Потрібно враховувати, що заряду вистачить приблизно на 90 - 100 хвилин, які потрібно поділити на відвідувачів за зміну. Для домашнього використання або ж для учня такі машинки дуже хороший вибір, оскільки вони недорогі і стрижуть дуже якісно і швидко.

З модельного ряду Ni-Mh машинок можна виділити моделі Neo, EasyStyle і Genio. Дуже надійні моделі, витривалі і безвідмовні.

Машинки з акумулятором Li-Ion є в пріоритеті для покупки на потік, а так само для перукарів, які працюють весь день. Такий акумулятор не обов'язково розряджати до кінця і його можна заряджати так само не до кінця і в будь-який момент. Саме тому у Вас завжди буде заряджена машинка, щоб зробити вашу роботу абсолютно автономною. У таких моделей, як Genio Pro в комплекті 2 знімних акумулятора, що дозволить Вам працювати в режимі Non-Stop. Зрозуміло, що для побутових покупців моделі з Li-Ion акумулятором так само будуть відмінним вибором.

Переваги бездротових моделей

Головними перевагами акумуляторних машинок є їх автономність і якість стрижки волосся. Такі машинки гарні для перукарень в сільській місцевості, коли бувають часті перепади напруги в мережі. Та й в цілому сьогодні ніхто не хоче залежати від кабелю. По-друге, бездротові моделі працюють значно швидше мережевих, оскільки в них застосовуються роторні мотори постійного струму з частотою обертання від 5200 оборотів/хвилину і вище. Таким чином, коливання ножів бездротових моделей майже в 2 рази швидше, в порівнянні з мережевими машинками. Саме тому ножі будуть зрізати в 2 рази швидше, а якість стрижки буде в 2 рази кращою. При цьому вага машинки значно менше, а значить і рука буде не так сильно втомлюватися, що є дуже важливим для професійного перукаря.

Машинки для стрижки бороди

Як правило, машинку для стрижки бороди просять порадити звичайні покупці, які хочуть придбати професійну модель. Ідеальними для стрижки бороди і голови є моделі з ножовим блоком шириною 40 мм. Такими машинками є моделі EasyStyle і Genio. Можна сказати, що це універсальні машинки, якими зручно і голову стригти і бороду. Основна проблема стрижки бороди в ширині стандартного ножа - 46 мм, оскільки не дуже зручно виконувати стрижку на вигинах шиї, але, зауважимо, це цілком реально. А ось якщо ножовий блок 40 мм і менше, то стрижка бороди буде значно зручніше.

Так само для стрижки бороди підійде будь-який тример Moser. За своєю суттю тример - це окантовочна машинка, у якої вузький ножовий блок, як правило, 30-40 мм, який має дрібні зуби з мінімальним зрізом 0.4 мм (проти 0.7 мм у машинок). Такий ножовий блок дозволяє зрізати волосся якомога ближче до шкіри і робить це чистіше, на відміну від стандартної машинки. Тримери Moser так само можуть бути дротяними - це серія 1411 і бездротовими. Зрозуміло, що якщо Ви хочете максимально комфортну стрижку бороди, то потрібно свій вибір робити в сторону бездротового тримера, оскільки звичайний мережевий може закушувати волосся.

02.03.2021

Коментарі 0