20 листопада 2018 року відбувся перший «MOSER Ukrainian Challenge Cup 2018» для стилістів України при організації офіційного представника MOSER на території України - компанії «ВІКТОРІЯ» і підтримки успішного і відомого на весь світ динамічного німецького бренду-виробника професійних інструментів для перукарів - Moser.

За чемпіонський титул змагалися 27 учасників в номінації «WOMEN 'S ULTIMATIVE PERFORMANCE», демонструючи високий рівень професіоналізму і з гордістю представляючи свої міста.

Базовою умовою для учасників Кубка було використання при створенні образу машинки для стрижки зі змінним ножовим блоком All in One MOSER. Майстри представили суддям креативні ідеї і безмежний талант, задавши високу планку майбутнім конкурсантам.

До суддівської колегії Кубка увійшли авторитетні судді beauty-індустрії України: Вікторія Писаренко, Жанна Добриднєва, Наталя Сташко.

Всі учасники «MOSER Ukrainian Challenge Cup 2018» отримали цінні призи, надані MOSER, а переможцям Кубка були вручені грошові призи: за 3 місце - 20000 гривень, 2 місце - 30000 гривень та 1 місце - 50000 гривень.

Безумовно, в рамках пост-релізу неможливо описати і передати всі враження і емоції величезної кількості учасників і гостей цього заходу. Важливо, що українські майстри продемонстрували високий рівень професіоналізму в сфері перукарського мистецтва, моди і дизайну.

04.11.2018


Коментарі 0