Навесні 2015 року бренд Moser порадував своїх шанувальників випуском лінії сучасних інтелектуальних машинок Li + PRO2. До неї увійшли машинка для стрижки Moser 1888 і машинка для окантовки Moser 1 588.

Відмінною особливістю обох новинок є можливість регулювання швидкості роботи машинки, підлаштовуючи її під кожного клієнта. І дійсно мотор кожної з машинок має 3 режими роботи і майстер має можливість самостійно вибирати на якому режимі працювати виконуючи стрижку. При цьому обрана швидкість мотора підтримується спеціальним чіпом протягом всієї стрижки, в незалежності від рівня заряду батареї.

Ще одним позитивним моментів даних машинок є використання літій-іонних батарей нового покоління, які дозволяють працювати з машинками більш тривалий час і при цьому мають малий час заряду. У даних моделях час автономної роботи вже перевищує час заряду. Що значно зодягне роботу майстрів.

Машинка для стрижки Moser 1888 і тріммер 1588 мають стильний сучасний ергономічний дизайн, легкознімні ножові блоки і відмінну комплектацію. Вони прості у використанні і мають дружній робочий інтерфейс.

04.08.2015

Моделі до запису

Коментарі 0