Олена / 02.06.2020
Вчора тільки зробила замовлення, а сьогодні вже отримала та випробувала машинку для стрижки. Дякую за оперативну відправку та якісний товар!
Moser - Україна
Дякуємо Вам!
Александр / 14.05.2020
Доброго вечора, підкажіть будь ласка на рахунок тримера moser chromini pro 1591, а саме про колір та ножовий блок, на всіх фото на сайті та і взагалі скрізь так вказано колір чорний, та білий. Знайомі купляли недавно комплект цей тример та відповідно машинка цієї ж лінійки, і вони чорного кольору з графітними вставками, і з карбоновим покриттям на ножовому блоці. Мене цікавить чи можливо купити цей тример окремо від машинки в свіжому кольорі та з цим же карбоновим покриттям на ножах чи це лише особливість повного комплекту?
Moser - Україна
Вітаємо Вас! На жаль окремо такий тример купити неможливо, принаймні зараз. Moser раз на рік робить лімітовані набори, які випускаються лише один раз, тому хто встиг купити - той володар унікального дизайну. Зараз у продажі є лише машинка з такою вставкою, а чи з'явиться тример - невідомо.
Юля / 13.11.2019
Доброго дня!
Отримала сьогодні випрямляч до волосся!
Щиро Вам ДЯКУЮ! Оперативно!
Окрема подяка за безкоштовну доставку!!!!
Дуже приємно !
Успіхів Вам та хороших продаж !!!
Moser - Україна
Вітаємо! Щиро вдячні за теплі слова. Ми щиро раді що Вам все сподобалось.
Татьяна / 28.10.2019
Здравствуйте.На сайте указана доставка новой почты 55 грн.При сумме 1077 грн доставка платная?
Moser - Україна
Здравствуйте! При оформлении заказа сайт запрашивает данные с Новой Почты и отображает стоимость доставки, чтобы покупатель имел представление о сумме доставки в свой населенный пункт. Если сумма заказа превышает 1000 грн, то согласно нашим условиям доставка для покупателя будет бесплатной.
Юлия / 17.09.2019
На сайте указана недостоверная информация по поводу бесплатной доставки, если сумма заказа превышает 1000 грн. Консультанты, почему-то, забывают сообщить, что на товары со скидкой эта акция не распространяется. Искренне удивляясь, что на сайте данная информация не прописана.
Moser
Здравствуйте! Бесплатная доставка свыше 1000 грн. осуществляется в полной мере на любые товары. Скорее всего произошла ошибка. Перезвоните пожалуйста в магазин для устранения этого недоразумения.
Показано з 11 по 15 із 15 (всього 2 сторінок)