3 248.00 грн 2 436.00 грн
Мережа представництв по Україні

Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Вінниця


ENDURANCE

подходит для непрерывной работы

STAR BLADE

ширина ножа 46 мм

SUPER QUIET

знижений шум

Машинка Moser Primat 1230-0051 - це потужна професійна машинка для стрижки волосся, яка підійде абсолютно для будь-якого завдання і з легкістю впорається з нею. Модель оснащена маятниковим електромотором і містить в собі всі необхідні функції і можливості, які необхідні сучасному стилісту або перукарю. Модель є найпотужнішою з модельного ряду вібраційних машинок Moser.

Машинка Мозер Примат оснащена ножовим блоком серії Star Blade шириною 46 мм з мінімальним зрізом волосся 0.7 мм. Це високоякісна сталь, яка має фірмову технологію високоточного шліфування, завдяки чому ножі залишаються точними довгий час, а при належному догляді служать роками при щоденній роботі. Ножовий блок встановлений на запатентований механізм зміни довжини зрізу волосся MultiClick®, який дозволяє збільшувати довжину зрізу від 0.7 до 3 мм. Таким чином, Ви зможете на кожній насадці і без неї додавати до 3 мм довжини зрізу і отримувати ідеальні переходи без «сходинок». Машинка дуже функціональна, тому магазин moser.in.ua рекомендує дану модель як для роботи, так і для учнівської стрижки. Варто відзначити, що модель дуже популярна і серед побутових споживачів, які шукають хорошу потужну мережеву машинку з відмінною якістю і адекватною ціною.

Moser Primat Titan 1230-0051 - це мережева машинка, в якій застосовується професійний мотор півотного типу потужністю 15 Вт. Такий мотор має змінену конструкцію і підвищену потужність, в порівнянні з традиційними вібраційними моторами змінного струму. Півотний мотор потужний, витривалий, дозволяє домогтися кращих характеристик стрижки.

Дизайн моделі дуже простий, за формою нагадує краплю води. Ергономічна форма корпусу не викликає дискомфорту, в руці машинка «сидить» впевнено, точність стрижки хороша. Нюанс у вазі машинки - в порівнянні з моделями серії 1400, Мозер Примат важить на 100 грам більше, що може викликати певний дискомфорт у перші часи використання, який без проблем компенсується потужністю і продуктивністю машинки. Модель оснащується довгим мережевим шнуром і петелькою для підвішування.

Особливості машинки Moser Primat 1230-0051:

  • Потужна мережева модель
  • Півотний мотор потужністю 15 Вт
  • Ножовий блок Star Blade шириною 46 мм
  • Мінімальний зріз 0.7 мм
  • MultiClick® - регулювання довжини зрізу волосся від 0.7 до 3 мм
  • Мережевий шнур 3 метри з петелькою

В комплекті:

  • Машинка
  • Документація
  • 2 насадки для стрижки: 4.5 і 9 мм
  • Масло і щіточка для очищення

Машинка PRIMAT 1230-0051 видео

Тип машинки для стрижки
Ножовий блок Star Blade
Швидкознімний ніж ні
Ширина ножа 46 мм
Тип мотора півотний
Оберти/коливання мотора на хвилину 3000
Потужність мотора 15 W
Тип живлення від мережі
Довжина кабеля 3 метра
Кіл-сть насадок 2
Габарити 180 x 67 x 42 мм
Вага 620 грам
Колір білий
Добрий вечір, підкажіть яка різниця між машинками Primat 1230_0051 і Primat1233_0051,яка краща?
Moser - Україна
Вітаємо Вас. Різниці майже немає. Модель 1233 має швидкознімні ножі
Добрый день.Прошу помочь в выборе машинки для домашнего пользования.Выбираю между Moser Primat и Moser Vario Cut.Сппсибо.
Moser
Добрый день! Вы выбираете принципиально разные модели - одна с проводом, другая без провода. Что будет Вам удобнее - решать Вам. В любом случае обе машинки без проблем подойдут для Вашей задачи.
Як заказати мозер примат в Чернівці? Можна зв'язатися з вашими представниками?
Moser
Вітаємо! У Чернівці Ви можете замовити машинку із доставкою Новою Поштою.
Olga / 22.01.2023
Какие сменные ножи подходят к этой машинке?
Moser - Україна
Вітаємо! Відкрийте будь ласка вкладку Аксесуари (після документація) і там знайдете перелік всього, що підходить до моделі.
Юлия / 14.08.2022
Добрый день,в чём отличия между примат 1230-0053 и 1230-0051?
Moser - Україна
Вітаємо! Різниця лише у кольорі. На сайті є функція порівняння моделей.
Павло / 13.07.2022
Добрий день підкажіть будь ласка яка різниця між primat1230 та burgundy 1400
Moser - Україна
Вітаємо! Серія 1400 - це учнівська серія, яка підходить для навчання, дому та роботи без значного навантаження, на потік не підійде. Primat - більш потужніша, підходить для любої роботи.

Супутні та схожі