2 325.00 грн 2 046.00 грн
Мережа представництв по Україні

Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Львів, Черкаси


ENDURANCE

подходит для непрерывной работы

STAR BLADE

ширина ножа 46 мм

SUPER QUIET

знижений шум

Машинка Moser Primat Titan 1230-0053 - це потужна професійна машинка для стрижки волосся, яка підійде абсолютно для будь-якого завдання і з легкістю впорається з нею. Модель оснащена маятниковим електромотором і містить в собі всі необхідні функції і можливості, які необхідні сучасному стилісту або перукарю. Модель є найпотужнішою з модельного ряду вібраційних машинок Moser.

Машинка Мозер Примат оснащена ножовим блоком серії Star Blade шириною 46 мм з мінімальним зрізом волосся 0.7 мм. Це високоякісна сталь, яка має фірмову технологію високоточного шліфування, завдяки чому ножі залишаються точними довгий час, а при належному догляді служать роками при щоденній роботі. Ножовий блок встановлений на запатентований механізм зміни довжини зрізу волосся MultiClick®, який дозволяє збільшувати довжину зрізу від 0.7 до 3 мм. Таким чином, Ви зможете на кожній насадці і без неї додавати до 3 мм довжини зрізу і отримувати ідеальні переходи без «сходинок». Машинка дуже функціональна, тому магазин moser.in.ua рекомендує дану модель як для роботи, так і для учнівської стрижки. Варто відзначити, що модель дуже популярна і серед побутових споживачів, які шукають хорошу потужну мережеву машинку з відмінною якістю і адекватною ціною.

Moser Primat Titan 1230-0053 - це мережева машинка, в якій застосовується професійний мотор півотного типу потужністю 15 Вт. Такий мотор має змінену конструкцію і підвищену потужність, в порівнянні з традиційними вібраційними моторами змінного струму. Півотний мотор потужний, витривалий, дозволяє домогтися кращих характеристик стрижки.

Дизайн моделі дуже простий, за формою нагадує краплю води. Ергономічна форма корпусу не викликає дискомфорту, в руці машинка «сидить» впевнено, точність стрижки хороша. Нюанс у вазі машинки - в порівнянні з моделями серії 1400, Мозер Примат важить на 100 грам більше, що може викликати певний дискомфорт у перші часи використання, який без проблем компенсується потужністю і продуктивністю машинки. Модель оснащується довгим мережевим шнуром і петелькою для підвішування.

Особливості машинки Moser Primat Titan 1230-0053:

  • Потужна мережева модель
  • Півотний мотор потужністю 15 Вт
  • Ножовий блок Star Blade шириною 46 мм
  • Мінімальний зріз 0.7 мм
  • MultiClick® - регулювання довжини зрізу волосся від 0.7 до 3 мм
  • Мережевий шнур 3 метри з петелькою

В комплекті:

  • Машинка
  • Документація
  • 2 насадки для стрижки: 4.5 і 9 мм
  • Масло і щіточка для очищення


Тип машинки для стрижки
Тип мотора півотний
Потужність мотора 15 W
Оберти/коливання мотора на хвилину 3000
Тип живлення від мережі
Швидкознімний ніж ні
Ножовий блок Star Blade
Ширина ножа 46 мм
Кіл-сть насадок 2
Довжина кабеля 3 метри
Колір титан
Вага 620 г
Габарити 180 x 67 x 42 мм

Ще не було питань.

Супутні моделі

Теги: мозер примат