7 522.00 грн 5 642.00 грн
Мережа представництв по Україні

Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Вінниця


CHANGEABLE

швидка заміна ножа

STAR BLADE

ширина ножа 49 мм

Машинка Moser Class50 1250-0060 - це потужна професійна мережева машинка, яка підійде для абсолютно будь-яких робіт і завдань. Відмінними рисами моделі є потужність і якість стрижки.

Модель Class50 оснащена швидкознімною системою для зміни ножів. Ви можете використовувати окантовочні ножі 1/20 і 1/10 мм, а так само ножі для стрижки від 1 до 9 мм. Ширина ножів у моделі становить 49 мм. Ножові блоки Star Blade виготовлені з легованої сталі і мають фірмову надточну заточку, завдяки якій ножі служать досить довго. У комплекті з машинкою поставляється ножовий блок з мінімальним зрізом 1 мм.

Особливістю машинки Moser Class50 є застосування роторного мотора потужністю 24 Вт. Роторний мотор забезпечує більш високу швидкість стрижки, а самою машинкою можна легко стригти саме густе і туге волосся. Швидкість коливань ножів становить 3300 в хвилину.

Корпус машинки ергономічний, практичний. При відносно невеликій вазі в 360 грам (без кабелю і ножа), машинкою цілком комфортно працювати весь день. Модель оснащена довгим мережевим кабелем і петелькою для підвішування. Машинка може працювати в будь-якій країні світу завдяки універсальному живленню 100 - 240 В.

Особливості машинки Moser Class50 1250-0060:

 • Потужний роторний мотор 24 Вт
 • 3300 коливань ножів в хвилину
 • Швидкознімний ножовий блок Star Blade з мінімальним зрізом 1 мм
 • Ширина ножа 49 мм
 • Мінімальний рівень шуму і вібрацій при роботі
 • Універсальне живлення 100 - 240 В
 • Мережевий шнур довжиною 3 метри з петелькою

У комплекті:

 • Машинка
 • Документація
 • Ножовий блок Star Blade 1 мм
 • Масло і щіточка для очищення
Тип машинки для стрижки
Ножовий блок Star Blade
Швидкознімний ніж так
Ширина ножа 49 мм
Тип мотора роторний
Оберти/коливання мотора на хвилину 3300
Потужність мотора 24 W
Тип живлення від мережі
Живлення 110-240 В так
Вага 360 грам
Колір чорний
ви написали що тут ширина ножа на 3 мм більша ніж в 1245=49мм. А в аксесуарах дали перелік ножів ідентичний переліку з 1245-ї моделі... Тобто При встановленні ножа з 1245-ї моделі він тут розтягується на 3 мм? Чи як це усе я маю зрозуміти?
Moser - Україна
Вітаємо Вас! Не зрозуміле ваше питання або ствердження. Ножові блоки обох моделей абсолютно однакові - їхня ширина 49 мм. Для запитань, будь ласка, використовуйте вкладку Питання - Відповідь.
ви виправили потужність з 45W на 24W... то ця машинка слабша майже в два рази за 1245?????? Та ще ви виправили к-ть обертів на 3300. Тобто в неї не можна регулювати к-ть обертів???

Ваш товар хорошої якості, не дешвий. Навіть трошки дорогий. Та невже не можна виділити тих пару гривень, щоб нормально скласти опис?
Moser - Україна
Вітаєм Вас! Описання моделі коректне. Так, ця модель слабкіша від моделі 1245 - все вірно. Оберти вказані вірно. 2 режими обертів лише у моделі 1245. Незабаром буде підвищення цін на всю продукцію. Скористайтесь будь ласка функцією порівняння характеристик моделей, щоб зрозуміти відмінність машинок.
Це машинка не для окантовки, бо в неї мінімальна довжина зрізу 1 мм, тому це машинка для стрижки...
Moser - Україна
Олександр, спеціально для Вас ми внесли зміни в опис моделі. Завдяки наявності різних ножових блоків, машинка може використовуватися як для окантовки, так і для стрижки. мінімальній зріз 1 мм, тому що у комплекті такий ніж. Для окантовки є ножі 0.05 і 0.1 мм. Також різні ножі для стрижки від 1 до 9 мм на Ваш смак і потребу. Модель випускається дуже давно і її знає кожен професійний перукар. Якщо Вам потрібна консультація - зверніться до нас електронним запитом на сторінці Контакти або зателефонуйте за будь-яким номером телефону. Внизу сайту є посилання на актуальний каталог Moser - там також є вся необхідна інформація.
На фото Class 50, а в описі Class 45. І потужність вказана 45 Вт.
Moser - Україна
Вітаємо! Невеличка помилка, виправили. Дякуємо Вам за знайдену помилку.
Ирина Я. / 25.10.2023
Определение для собак. А людей стричь хороший будет вариант?
Moser - Україна
Вітаємо! Для стрижки людей потужність даної моделі дуже збиткова, хоча багато хто люблять надмірну потужність. Для стрижки тварин машинка одна і там сама, а ось ножові блоки дуже відрізняються. У нас машинка для стрижки людей.
Ирина / 19.09.2023
Насадки в этой машинке такие же ,как и в мозер приматов?Они же стандартные?
Moser - Україна
Вітаємо! Так, насадки сумісні між собою.