1 410.00 грн 1 269.00 грн
Мережа представництв по Україні

Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Вінниця


Automatic shutdown

після 60 хвилин

Temp control

регулювання нагріву

Titanium

покриття поверхні

MOSER представляє серію професійних плойок для завивки - TitanCurl. Ще більше локонів і тривалості завивки з новою плойкою Moser TitanCurl 4445-0050! Ключовою особливістю моделі є нове титанове покриття робочої поверхні.

Таке покриття довговічніше і витриваліше, що дозволить Вам використовувати інструмент в роботі довше. Ідеальне ковзання і природні властивості титану забезпечать волоссю безпечну і якісну завивку.

Діаметр робочої поверхні моделі Moser 4445-0050 складає 32 мм, що відмінно підійде для використання інструменту з довгим волоссям. Термоізольований наконечник, зажим і металева підставка забезпечать максимально комфортну роботу під час завивки.

Модель оснащена цифровою системою управління з LCD дисплеєм на якому виводиться обраний режим роботи інструменту. Терморегулятор дозволяє нагрівати інструмент в діапазоні від 80 до 210 градусів. Всього в моделі 6 температурних режимів, що дозволяють досягти ідеальної сумісності з будь-яким типом волосся. Ми рекомендуємо починати завивку з мінімальної температури, підвищуючи її до тих пір, доки Ви не підберете оптимальну для Вашого волосся температуру.

Ергономіка моделі проста і в той же час функціональна. Корпус виготовлений з якісного термостійкого пластика в глянсовому виконанні. На ручці тільки регулювання і включення - немає нічого зайвого. Поворотний професійний шнур буде практично непомітний під час роботи з інструментом. Вбудована підставка допоможе покласти плойку на будь-яку поверхню без ризику пошкодити її. Так само модель оснащена функцією автоматичного відключення через 60 хвилин після включення. Модель має універсальне живлення 110 - 240 В і може працювати в будь-якій країні світу.

Особливості моделі Moser TitanCurl 4445-0050:

  • Діаметр робочої поверхні 32 мм
  • Титанове покриття
  • Цифровий терморегулятор з LCD дисплеєм
  • 6 температурних режимів в діапазоні 80 - 210 C
  • Вбудована підставка
  • Термоізольований наконечник
  • Поворотний шнур довжиною 2.7 метра
  • Автоматичне вимкнення через 60 хвилин
Тип плойки кругла
Діаметр 32 мм
Довжина робочої поверхні 130 мм
Покриття титан
Діапазон t нагрівання 80-210 C
Макс. температура нагрівання 210 C
Живлення 110-240 В так
Терморегулятор електронний
Автовимкнення так
Довжина кабеля 2.7 метра
Вага 340 грам
Колір чорний
Дуже дякую! Задоволена товаром і обслуговуванням) Для мого тонкого волосся (довжина середня) ця плойка - просто знахідка, а зокрема діапазон температури (80-210). Дякую!

Ще не було питань.

Супутні та схожі