1 054.00 грн 928.00 грн
Мережа представництв по Україні

Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Львів, Черкаси


Automatic shutdown

після 60 хвилин

Temp control

регулювання нагріву

Titanium

покриття поверхні

MOSER представляє серію професійних плойок для завивки - TitanCurl. Ще більше локонів і тривалості завивки з новою плойкою Moser TitanCurl 4443-0050! Ключовою особливістю моделі є нове титанове покриття робочої поверхні.

Таке покриття довговічніше і витриваліше, що дозволить Вам використовувати інструмент в роботі довше. Ідеальне ковзання і природні властивості титану забезпечать волоссю безпечну і якісну завивку.

Діаметр робочої поверхні моделі Moser 4443-0050 складає 19 мм, що відмінно підійде для використання інструменту з коротким волоссям. Термоізольований наконечник, зажим і металева підставка забезпечать максимально комфортну роботу під час завивки.

Модель оснащена цифровою системою управління з LCD дисплеєм на якому виводиться обраний режим роботи інструменту. Терморегулятор дозволяє нагрівати інструмент в діапазоні від 80 до 210 градусів. Всього в моделі 6 температурних режимів, що дозволяють досягти ідеальної сумісності з будь-яким типом волосся. Ми рекомендуємо починати завивку з мінімальної температури, підвищуючи її до тих пір, доки Ви не підберете оптимальну для Вашого волосся температуру.

Ергономіка моделі проста і в той же час функціональна. Корпус виготовлений з якісного термостійкого пластика в глянсовому виконанні. На ручці тільки регулювання і включення - немає нічого зайвого. Поворотний професійний шнур буде практично непомітний під час роботи з інструментом. Вбудована підставка допоможе покласти плойку на будь-яку поверхню без ризику пошкодити її. Так само модель оснащена функцією автоматичного відключення через 60 хвилин після включення. Модель має універсальне живлення 110 - 240 В і може працювати в будь-якій країні світу.

Особливості моделі Moser TitanCurl 4443-0050:

  • Діаметр робочої поверхні 19 мм
  • Титанове покриття
  • Цифровий терморегулятор з LCD дисплеєм
  • 6 температурних режимів в діапазоні 80 - 210 C
  • Вбудована підставка
  • Термоізольований наконечник
  • Поворотний шнур довжиною 2.7 метра
  • Автоматичне вимкнення через 60 хвилин
Тип плойки кругла
Диаметр 19 мм
Довжина робочої поверхні 130 мм
Діапазон t нагрівання 80 - 210 C
Покриття титан
Терморегулятор цифровий
Автовимкнення так
Макс. температура нагрівання 210 C
Живлення 110-240 В так
Довжина кабеля 2.7 метра
Колір чорний
Вага 225 грам

Ще не було питань.

Супутні моделі