2 436.00 грн 2 193.00 грн
Мережа представництв по Україні

Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Вінниця


AC-MOTOR

професійний мотор

Moser Ventus 4350-0050 - це популярний функціональний професійний фен для волосся серед всього модельного ряду фенів Moser, який поєднує в собі хорошу потужність, витривалість і відмінну якість. Модель дуже популярна як серед стилістів, так і серед побутових покупців, які хочуть придбати відмінний фен для домашнього використання.

Фен Ventus оснащений професійним мотором змінного струму з продуктивністю 98.2 м3/год, якої в поєднанні з тепловою потужністю 2200 Вт буде цілком достатньо для комфортної роботи, ефективної та безпечної сушки волосся, практично будь-якої довжини. Підкреслимо, магазин moser.in.ua рекомендує даний фен для всіх типів волосся, довжиною від плечей до низу лопаток - в цьому діапазоні фен буде ідеальним. З більш коротким волоссям потужність буде злегка надлишковою, з довшими - злегка недостатньою. В решті це чудова модель, яка випускається дуже давно, добре себе зарекомендувала тільки з найкращого боку.

Варто зазначити, що внутрішні компоненти нагрівального елементу і решітки мають турмалінове покриття, що дає цій моделі наявність пасивну іонізацію. Пасивну тому, що спеціального пристрою-іонізатора модель не має, а негативні іони утворюються при нагріванні компонентів, покритих турмаліном. Іонізація буде сприяти підтримці здоров'я волосся і з захисту при сушінні гарячим повітрям.

Дизайн моделі дуже вдалий, ергономічний. Корпус виконаний в глянсовому і матовому пластику, добре зібраний і збалансований по вазі. Симетричне управління буде зручним як для правої, так і для лівої руки. Модель Moser 4350-0050 має 2 швидкісних режими роботи і 4 температурних, включаючи холодний обдув з окремою кнопкою по середині ручки. Фен оснащений довгим мережевим кабелем з петелькою для підвішування.

Особливості моделі Moser Ventus 4350-0050:

 • Потужність 2200 Вт
 • Професійний мотор змінного струму
 • Продуктивність потоку повітря 98.2 м3/год
 • Пасивна іонізація
 • Внутрішні компоненти з турмаліновим покриттям
 • Мережевий шнур 2.8 метра з петелькою
 • Знімний фільтр для очищення крильчатки мотора
 • Симетричне управління
 • 2 режими швидкості
 • 3 режими нагріву
 • Холодний обдув з окремою кнопкою

В комплекті:

 • Фен
 • Документація
 • Насадка-концентратор 75 мм
 • Насадка-концентратор 90 мм
Типорозмір фена стандартний
Потужність 2200 W
Іонізація так
Загальна кіл-сть режимів роботи 6
Кіл-сть швидкостей потоку 2
Кіл-сть температурних режимів 4
Функція холодного повітря так
Довжина кабеля 2,8 м
Вага 510 грам
Колір чорний
В описании этой модели написано, что этот фен предназначен для сушки и укладки длинных волос, подскажите пожалуйста модель фена для коротких волос.
Moser - Україна
Вітаємо! В описі виділено довге волосся, оскільки така довжина потребує значної продуктивності від фену. Дану модель також можна використовувати і на короткому волоссі.
Здравствуйте! В данном фене можно ли проворачивать вокруг своей оси насадку-концентратор (во время укладки), либо она неподвижна?
Moser - Україна
Вітаємо! Насадку можна обертати як завгодно.
Скажите, пожалуйста, сколько гарантийный срок? Спасибо.
Moser - Україна
Здравствуйте! На все электротовары гарантия 12 месяцев
Добрый день! Напишите пожалуйста кто производитель данного фена
Moser - Україна
Добрый день! Производитель фена Moser, сборка Италия
Пользуюсь феном 2 года, и я в диком восторге от него! Мне хватает буквально 5 мин что бы высушить волосы, хоть они и длинные у меня. С хорошей расческой получается идеально выровнять мои кучери.
Moser - Україна
Вітаємо! Дякуємо за відгук!
Андрей / 14.12.2022
Добрый день, подскажите пожалуйста чья сборка ?
Moser - Україна
Вітаємо! Італія
Катерина / 26.10.2022
Подскажите, пожалуйста, есть ли холодный температурный режим без зажимания кнопки?
Moser - Україна
Вітаємо! Кнопка холодного обдуву використовується у процесі сушіння та укладання, щоб для зручності не потрібно було перемикати кнопку вибору нагріву, яка має 3 положення (холодне, тепле і гаряче повітря). Тому холодне повітря можна ввімкнути постійно, встановивши перемикач нагріву в положення "холодне" і кнопку "холодний обдув" утримувати не потрібно.
Ольга / 25.04.2021
Добрий день, яка вага фену? На сайты вказано 510 г, а в багатьох обзорах близько кг? Дякую
Moser - Україна
Вітаємо Вас! Вага моделі 510 грам.